Analizy statystyczne

CO NAS WYRÓŻNIA

Wycena Twojego projektu jest zawsze bezpłatna

    • Otrzymujesz pomoc na każdym etapie badania
    • Możesz kontaktować się z nami przez 7 dni w tygodniu od 8 do 20
    • Zapewniamy krótki czas realizacji – 1-3 dni robocze
    • Wykonujemy analizy we wszystkich najpopularniejszych programach statystycznych
    • Posiadamy zbiór autorskich, innowacyjnych makr i szablonów

UNIKALNE NARZĘDZIA

Ostatnie miesiące poświęciliśmy na stworzenie zbioru makr oraz szablonów, rozszerzających w ogromnym wręcz stopniu możliwości Excela pod kątem analizy danych. Dzięki nim stworzenie ponad 150 w pełni edytowalnych tabel i diagramów to kwestia około 10 minut. Śmiemy twierdzić, że w kwestii tworzenia tabel i wykresów jest to teraz narzędzie znacznie lepsze niż Statistica czy SPSS. Dzięki temu większość analiz jesteśmy w stanie wykonać w ciągu 1 dnia roboczego.

CO WARTO WIEDZIEĆ O NASZYCH ANALIZACH?

Analiza zajmuje zwykle kilkadziesiąt stron (w zależności od ilości pytań w ankiecie lub ilości zebranych w inny sposób danych oraz stopnia rozbudowania pytań badawczych).

W przypadku nietypowych projektów cena jest ustalana indywidualnie i może być niższa lub wyższa od ceny podstawowej.

Przed przekazaniem gotowej analizy zawsze pytamy, czy akceptujesz wygląd tabel oraz diagramów. Jeśli następuje akceptacja, to ewentualne późniejsze zmiany wykonujemy odpłatnie.

W przypadku jakiegokolwiek błędu merytorycznego z naszej strony wszelkie poprawki wykonamy za darmo w najkrótszym możliwym czasie. Jesteśmy dumni, że do tej pory taki przypadek nigdy nie miał miejsca.